8 Nisan 2012

KISA KISA, ORADAN BURADAN

Hatırı sayılır bir ilerleme,  bir  tanınırlık artışı var sanki sportif latin danslarında, beni ve dans sevenleri mutlu eden...
Takipte ve yayında geride kaldık evet ama bu yaşananları anlatmamıza engel değil elbet..

Trabzon'da, sevgili Meltem Atagün'ün Dans Kulübü lideriliğinde harika bir organizasyon ve yarışma yapıldı. Trabzonda ses getirdi.. Trabzona dans getirdi..

Ankara Shine Dans'tan Günce hocanın öğrencileri Alara ve Tuğberk, Yetenek Sizsiniz yarışmasında ilk 12 yetenek arasında yer aldı. Kitlelere jıve' ı, sambayı, pasa dobleyi gösterdi, dans aşkı ile yol alan gençlerimiz..
Ersin Uysal'ı ve 5. yarışmayı anlatmak için Songül Kavak tv deydi.. ne güzel tv de haber olabilmek, haber yaptırabilmek

Okul tv de bir gece ansızın farkettim ki, Yıldız Üniversitesi Dans Sporları kulübü tanıtılıyor. Şaşkın ve mutlu ekranda kaldı duyularım.

Latin geceleri, salsa geceleri ,milongo geceleri, geceleri ama sportif latin dans gecesi diye bir yaşanılırlık yoktu Erdemin Handenin Nurayın niyetine dek.. her ayın ilk salısı Ponte'de.. standart salon, sportif latin! herkes, her dans orada, salon dansları keyfine

Ve yarışmalar, yarışmalar, ulusal yarışmalar , sporcularımızın katıldığı wdsf yada avrupa dünya şampiyonaları, her geçen yıl bir iki basamak da olsa yukarı tırmanarak, Türk sporcularının uluslararası arenadaki başarılarının artışı.

Arjantin Tangoda, Salsa da yapılan şampiyonalar.

Bahar geliyor , umut ve dans dolu günleri de eteklerinde  şıkırdatarak

Hiç yorum yok: